İnstagram Story

Instagram (Story) Hikayeleri Nasıl Kullanılır ?

Instagram Hikayeleri, yayınınızın üst kısmındaki bir çubukta görünür ve tüm Instagram hesapları, en iyi arkadaşlarınızdan en sevdiğiniz popüler hesaplara kadar hikayeleri paylaşabilir.

 Görülecek yeni bir şey olduğunda profil fotoğraflarının etrafında renkli bir halka olacak.

Birinin hikayesini görüntülemek için, profil fotoğrafına dokunmanız yeterlidir; hikayesi tam ekran görünecek ve size son 24 saat içinde gönderdiği tüm içeriği gösterecek, içerik en eskiden en yeniye doğru kronolojik sırada oynatılacaktır. .

Bir hikayeyi görüntüledikten sonra, geri ve ileri gitmek için dokunabilir veya başka bir kişinin hikayesine atlamak için hızlıca kaydırabilirsiniz. Normal gönderilerin aksine, beğeni veya genel yorum yoktur.

Instagram Hikayeleri nasıl yapılır

Instagram'da bir hikaye oluşturmak için, ekranın sol üst köşesindeki yeni bir  "+"  simgesine dokunmanız gerekir veya sadece sola kaydırarak hikaye kamerasını ortaya çıkarabilirsiniz.

                                                                 

Bİze Ulaşın

Önce bize, sonra hayalinizdeki reklama ulaşın

Merhaba, benim adım: Çalıştığım firma: Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram: ve/veya ulaşabileceğiniz e-postam: Firmamızdan ve yaptığımız şeylerden bahsedecek olursam: Sizden almak istediğim hizmet(ler):