İtizepensil'da Reklam Süreci Nasıl İşler ?

İtizepensil 'da reklam süreci , "Dinle - Düşün - Oluştur - Teslim et" şeklinde dört ana unsurdan oluşur. Bu dört ana unsurun içindeki aşamaları biraz açalım.


KEŞFET 

Başka biri için anlamlı bir şey yapmanın birinci kuralı onun nihai amacını anlamaktır. Bunun en kolay yolu da karşınızdaki insanı dinlemektir.Dinleme ayrıca daha iyi bir ilişki ve karşılıklı saygı oluşturur. Aslında buradaki en önemli noktalaradan biri, Bir müşteri işini anladığınızı fark ettiğinde heyecanlanır ve size olan inancı artar.


STRATEJİ OLUŞTUR

Her proje, çözülecek bir bilmecedir ve her bilmecede, genel resmi anlamak ve birlikte çalışmanız gereken parçaları incelemenizi gerektirir. Dinleme süreci, karşınızdaki insanların beklentilerini keşfetmeyi ve ne amaçladıklarını öğrenmeyi sağlar.Bundan sonra bu arzuları karşılamak adına ne yapacağınızı sıralamanız, yani strateji oluşturmanız gerekir.Bunu yapmak için düşüncemizi müşteri bazında kişiselleştirmemiz gerekir.Ayrıca  uygun bir strateji, para harcamadan önceki son durak olması sebebi ile en önemli üretim alanlarından biridir.


İÇERİK OLUŞTURMA

Öğrendiğimiz her şeyi aldığımız ve bir araya getirmeye başladığımız yer burasıdır. Ekibimiz kitlenizi anladıktan sonra, hikayenizi geliştirmek için sizlerle birlikte çalışır. Tonunuzu, taktiklerinizi ve kampanyanızı başarılı kılacak kararların tümünü konuşuyoruz.Ekibimiz, hedeflerinizi ve bakış açınızı içte ve dışta öğrendikten sonra, markanızı kendinize ait bir sesle kişiselleştirir. Ardından, son onay evresinde, içeriklerin size uygun olduğundan  emin olunana kadar ,karşılıklı görüşmeler devam eder.


DİZAYN

Elbette bu biz ajansların en sevdiğim bölüm! Çünkü bu reklam ajansı için hasat zamanı demektir. Tüm ekip birlikte geliştirilen konseptlerden emin olduktan sonra, müşterimizinde onayı ile birlikte görünür olmaya hazır. Ekibimiz her aşamada sizinle işbirliği içinde olduğu için, neyi yazdığımızı, ne tasarladığımızı veya geliştirdiğimizi her zaman bilirsiniz.


PAYLAŞIM KANALLARI

Kitlenizi daha iyi anladıktan sonra, mesajınızın dikkat çekmesini sağlamak için bir kanal stratejisi oluştururuz. Bu paylaşım kanalı stratejisi, projenizi başarılı kılabilecek platformlardan, fenomen hesaplardan ve satış sitelerinin tespitini kapsar.


VE ŞİMDİ DİJİTALİZ

Proje boyunca sürekli diyalog ve onay ile devam eden süreç sonunda, dijital veriler ve raporlar ile süreç sonlandırılır. b

Bİze Ulaşın

Önce bize, sonra hayalinizdeki reklama ulaşın

Merhaba, benim adım: Çalıştığım firma: Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram: ve/veya ulaşabileceğiniz e-postam: Firmamızdan ve yaptığımız şeylerden bahsedecek olursam: Sizden almak istediğim hizmet(ler):