Google Adwords

Google Adwords Hizmetleri

Bu noktada fazla bir şey anlatmaya gerek duymuyoruz aslında ... Sadece bu yazıyı okuduktan sonra bir günde kaç kere Google girdiğinizi düşünün; İnternetin en büyük markası olan Google 'un markanız için yapacaklarına inanamayacaksınız. Siz bu yazıyı okurken, sektörünüz ile alakalı en az 14 kelime Google üzerinden arandı.İnsanlar sektörünüz ile alakalı mal ve hizmetler ararken firmanız bu taleplerin ne kadarını kendine çevirebiliyor?

Google Adwords Neden Gerekli

Şimdi aklınızdan bir mal ya da hizmet alacağınızı düşünün. Diyelim bir şampuan , bir ev , bir telefon ya da bir dans kursu, ehliyet kursu ya da reklam ajansı hizmeti alacaksınız. Ne yaptınız ? Aklınızda beliren bir şeylerin öncesinde ya da sonrasında kesinlikle Google gittiniz değil mi ? Sizi bilmiyoruz ama tüketicilerin %92.4 'ü satın alma kararlarının bir evresinde mutlaka Google ile etkileşime geçiyor. 100 tüketim kararının 93 tanesi buradayken siz neden olmayasınız ? Unutmayın, siz Google'dan gelebilecek talepleri görmezden gelirken rakipleriniz değerlendiriyor olabilir.

Biz Nasıl Yapıyoruz ?

Biz itizepensıl olarak, önce sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleri fiyatları ile beraber çıkartıyoruz. Sonra sizinle bir araya gelerek anahtar kelimelerinizi ve rakiplerinizin konumlanmasını inceliyoruz. Belirlediğiniz bütçe dahilinde, en etkin kelimeleri ve Google reklam türünü seçerek reklamınızı açıyoruz. Google reklam hesabında yalnızca sizin kredi kartınızı kullanıyoruz. Böylece kaç para harcandığı Google 'dan size direk fatura ediliyor, olası fatura sahtekarlıklarının önüne geçilmiş oluyor. 

(NOT: Bizimle çalışın ya da çalışmayın ara panel kullanan firmalara ya da sizden kredi kartı istemeyen ajanslara neden ara panel kullandıklarını yada kart istemediklerini mutlaka sorun!)  

Google Adwords İçinde Sunduğumuz Reklamlar,

- Arama Ağı Reklamları 

- Görüntülü Arama Ağı Reklamları 

- Google Alışveriş Reklamları

-Remarketing 

-Youtube (Video Önü ve Esnası ) Reklamları