c5 Noa

Proje Bilgi

C5 Mobile, "c5 Noa 4.5G" yerli üretim akıllı telefonu ile bize geldi. Bizden istedikleri, telefonun yerli üretim olduğunu ve fiyat/performans oranında gerçekten başarılı olduğunun anlatılmasıydı.

Bizde, bu reklamlara şöyle bir hedef koyduk, gelir seviyesi yüksek insanların  ikinci  telefonu, gelir seviyesi orta ve düşük olanların ise birinci telefonu olmalıydık. 

O dönem iki büyük telefon markasının popüler reklamlarının parodilerini hazırlayarak,eğlenceli görsel tasarımlar ile insanların karşısına çıktık.

#hemakıllıhemsamimi hagtagi ile reklam planlamamızı yaptık. Gerçekten de samimiyetle insanlara şunu söyledik, biz onlar kadar iyi değiliz ama onlar kadarda pahalı değiliz. 

Bu samimiyet tüketiciye geçmiş olacak ki, 8 aylık bir çalışmanın sonunda %7 Online , %66 Bayi Kanalı , %27 de Süper Marketler kanalı ile olmak üzere üretilen tüm c5 Noa 4.5 telefonlar satıldı.

Proje Detayları

Proje: Yıl: Müşteri: Kategori:
c5 Noa 2018 c5 Mobil Görsel Tasarım
c5 Noa c5 Noa c5 Noa c5 Noa

Bİze Ulaşın

Önce bize, sonra hayalinizdeki reklama ulaşın

Merhaba, benim adım: Çalıştığım firma: Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram: ve/veya ulaşabileceğiniz e-postam: Firmamızdan ve yaptığımız şeylerden bahsedecek olursam: Sizden almak istediğim hizmet(ler):