Sır Temizlik Ürünleri

Proje Bilgi

Seba Kimya, "Sır Temizlik Ürünleri" yerli üretim temizlik ürünleri ile bize geldi. Bizden istedikleri, yerel büyük marketlerde yaptıkları kampanyaları sosyal medyada duyurmak ve satışa çevirmekti. 

Bizde, bu reklamlara şöyle bir hedef koyduk, gelir seviyesi yüksek insanların  ikinci  telefonu, gelir seviyesi orta ve düşük olanların ise birinci telefonu olmalıydık. 

O dönem iki büyük telefon markasının popüler reklamlarının parodilerini hazırlayarak,eğlenceli görsel tasarımlar ile insanların karşısına çıktık.

#temizliğinsırrı hagtagi ile reklam planlamamızı yaptık. Gerçekten de samimiyetle insanlara şunu söyledik, biz onlar kadar iyi değiliz ama onlar kadarda pahalı değiliz. 

ÇAlışmalarımız sonunda markamız, Carrefour - Bim - A101 - Getir gibi büyük noktalarda tüketici ile buluştu ve karşılıklı memnuniyet sağlanmış olacak ki kampanya bazlı satışlar (geçici satış dönemi) kalıcı satışlara döndü. Sizde birbirinden kaliteli Sır Temizlik Ürünlerini büyük marketlede bulabilirsiniz. s

Proje Detayları

Proje: Yıl: Müşteri: Kategori:
Sır Temizlik Ürünleri 2018 Seba Kimya A.Ş Sosyal Medya Yönetimi
Sır Temizlik Ürünleri Sır Temizlik Ürünleri Sır Temizlik Ürünleri Sır Temizlik Ürünleri

Bİze Ulaşın

Önce bize, sonra hayalinizdeki reklama ulaşın

Merhaba, benim adım: Çalıştığım firma: Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram: ve/veya ulaşabileceğiniz e-postam: Firmamızdan ve yaptığımız şeylerden bahsedecek olursam: Sizden almak istediğim hizmet(ler):