Spezia Kamera

Proje Bilgi

Spezia Güvenlik Sistemleri, ülkemizin bu sektördeki, ithalata mahkumluğunu azaltmak amacı ile kurulmuş %100 yerli markasıdır. Bizlere bu amaçlarını anlattıklarında, üretime odaklanmamız gerektiğini fark ettik.

Bizde, reklam hedeflerimizi üçe ayırdık, ülke genelinde ihracat yapan büyük markalara ürün yapmak, yurt dışına satış yapmak ve Spezia markası ile iç pazarda bayilikler edinmek. 

İşe kendimizi tanıtan bir web sitesi yaparak başladık.Yerli büyük üreticilere mailing hizmeti ile dijital pazarlama yaptık. Sonrasında ihracat için farklı dillerde tanıtıcı videolar hazırladık. Sosyal medya reklamları ile bölge seçerek , tasarladığımız görselleri paylaştık. Böylece bölge bayileri edindik.

Spezia, sadece 13 ayın sonunda, 9 ülkeye ihracat yapan, sektörde Buat üretiminin %65 'ine sahip; 6 büyük, 21 alt bayiye partneri olan bir marka haline geldi.Proje Detayları

Proje: Yıl: Müşteri: Kategori:
Spezia Kamera 2018 Kahraman Bilgi Teknolojileri A.Ş Video
Spezia Kamera Spezia Kamera Spezia Kamera Spezia Kamera Spezia Kamera

Bİze Ulaşın

Önce bize, sonra hayalinizdeki reklama ulaşın

Merhaba, benim adım: Çalıştığım firma: Bana ulaşabileceğiniz telefon numaram: ve/veya ulaşabileceğiniz e-postam: Firmamızdan ve yaptığımız şeylerden bahsedecek olursam: Sizden almak istediğim hizmet(ler):