Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Günümüzde iletişim içeriklerini incelediğimizde en etkin olanı şüphesiz videolardır.  Dijital iletişimde yazılar yerini fotoğraflara; fotoğraflar ise videolara bırakmış durumdadır.

İnternet kullanıcılarının %95,9 'nun her gün video izlediği verisi, video içeriklerin önemini bize en iyi şekilde anlatmaktadır. Tüm bunlara bakınca markaların, tanıtım filmleri ile, en kısa sürede en etkin şekilde  en fazla kişiye ulaşacağı aşikardır.

Her dakika yüzlerce video izlenirken, sizin videolarınız neden izlemesinler ? Bu yolla markanız değerini ve müşteri sayısını neden arttırmasın ? Neden yok değil mi. Biz de öyle düşünüyor... 

 

Size Özel Videolarınızın Olması Neden Önemli ?


Firmanıza tüm kazancınızı,tüm bilginizi,tüm tecrübenizi hatta tüm zamanınızı,hayatınızı adarken yaptığınız şeyleri karşı tarafa anlatmamak sizce de mantıksız değil mi? Kendinizi anlatmanın en kolay ve etkin yolu video çekimidir. 

Videolar,

- Tanıtım Filmleri 

       * Kurumsal tanıtım filmi        * Mekan tanıtım filmi          

       * Firma tanıtım filmi.              * Kitap tanıtım filmi             

       * Ürün tanıtım filmi                * Etkinlik tanıtım filmi

 

-  Reklam Filmi

 

-  Kurumsal Video Çekimleri

       * Kurum içi tanıtımı                * Video Sunumlar

       * İş Sağlığı ve Güvenliği          * Kamu Spotu

       * Röportaj                                * Uzman Görüşü 

 

- Etkinlik Çekimi 

 

- Animasyon 

 

Biz Nasıl Yapıyoruz ?

 

İtizepensıl olarak; sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, senaryo ekibimiz bir araya gelir ve alternatifli senaryo yazılır. Alternatifler size sunulur ve seçtiğiniz senaryo için çekim planı çıkartılır.

Titizlik ile takip edilen hazırlık evresinin sonrasında, son teknoloji ekipmanları ve  uzman kadrosu ile çekim gerçekleştirilir. Post prodüksiyon evresinde, sürekli müşteriler ile dialogda kalınır ve en güzel iş teslim edilir.