Web Tasarım Hizmetleri

Web Hizmetleri 

 

WAS (we are social) ve Hootsuite'in birlikte yayınladığı 2018 raporunda, dünyadaki “aktif” internet kullanıcı sayısı 4,2 milyara; Türkiye’deki ise 49,55 milyona ulaşmış durumdadır. Dünya ve ülke nüfusumuzun bebek ve çok yaşlı oranını düşünürsek her 7 kişiden 5 ‘i internet kullanıyor.

 

Web Sayfası Neden Gerekli ?

 

Ortlama 7 kişiden 5’nin internette olduğu günümüzde, insanlar hizmet alacakları firma hakkında ön fikir edinmek için dijital platform araştırması yapmaktadırlar. Sizce web siteniz olmazsa bu kişlerin önüne çıkma ihtimaliniz ne yazık ki yok ! Kısacası gerçek yaşamda dükkanınız neyse, web sitesinizde, dijital dünyada o dur.

 

Biz Nasıl Yapıyoruz ?

 

Web sitesi yaparken, kesin kuralımız iki nokta var.Birincisi ilgi çekici bir tasarım ikincisi ise herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir düzen. Tam da sizin ihtiyacınız olan gibi yapıyoruz. Öncelikle ,web sitesi yaparken altın kuralımız, sitenin karmaşadan uzak, kaliteli, basit ve herkesin aradığını kolayca bulabileceği bir içerik ile ilgi cekici tasarımın birleşmesi ile…  

Kaliteli, modern ve işlevsel web tasarımları, markanız hakkında güven algısı oluşturur, insanların size ulaşımını sağlar ve markanıza değer katar.

 

 

Özet ile size her gün önünden 1.000.000 (bir milyar) insan geçen bir lokasyonda, dükkan tutma imkanı verselerdi değerlendirirdiniz değil mi? İşte biz size bu teklifi yapıyoruz.Gelin web sitenizi yapalım tüm dünyaya açılan bir kapınız olsun.