Lütfen Bekleyiniz..

Milan Grup 2005 yılında taşımacılık hizmetlerine başlamış, Rusya - Kazakistan ve Kırgızistan’ın kazaları, köyleri dahil tüm noktalarına kapı teslim kargo hizmeti sunan uluslara arası lojistik firmasıdır.

Genel merkezi İstanbul Laleli’de olan firmamızın, Lojistik merkezi Aksaraydır. 
Aksaraydaki 14.000 m2 üzerine kurulu Lojıstık merkezine gün içinde gelen kargolar, tamamı kendi filomuz olan Tırlarımız ile en kısa sürede ve emniyetle yerine teslim edilir. Milan grupta, tüm kapılar , güven, hız ve müşteri memnuniyetine açılır. 

Milan Grubu diğer uluslar arası firmalardan ayıran özelliğine değinecek olursak, gelişen ve değişen müşteri taleplerine cevap verebilmek adına klasik taşımacılık anlayışının ötesine çıkmış ve müşterileri için danışmanlık hizmetlerine başlamıştır.  

Taşıma bölgelerimiz olan Rusya , Kırgızistan ve Kazakistandan müşterilerinin, Türkiye ‘de yapacakları ticareti risksiz hale getirmek adına, müşterilerine; hava alanı karşılama, konaklamalarına ve en önemlisi ürün alımlarına yardımcı olur. Textile , züccaciye ve plastik alanında Türkiye’nin 142 önemli markası ile bayilik sözleşmesi bulunan Milan Grup müşterilerine, uygun fiyatlı mal tedariğini garanti eder.

Daha farklı bir anlatımla, Milan Grup uluslar arası lojistik anlayışını, Türkiye ürün tedariği danışmalığı ile birleştirerek, sıra dışı bir model ile müşterilerine en kolay ve en karlı yöntemi sunmaktadır. Kısacası, Milan Grup, hem ürünlerinizi güvenle yerine ulaştırır hem de sizlerin Türkiye’deki partneriniz şeklinde çalışır… 

Milan Grup, güvenli taşıma ve fazlası …

Milan Group

Eroğlu Klinik(Op-Dr-Arif Eroğlu)