Lütfen Bekleyiniz..

Ordu Group, satın almadan üretim operasyonlarına kadar tüm lojistik hizmetleri, maliyetlerinizi minimum seviyeye getirilmesine ve süreçlerinizin daha düzgün ilerlemesine yardımcı olur.
Ordu Group, tedarik zincirinizin, satın alma aşamasından gerçek üretim operasyonlarına kadar her adımını geliştirecek deneyime ve uzmanlığa sahiptir.
İster üretim tedarikinizde daha fazla kontrole ya da görünürlüğe ihtiyacınız olsun isterse sıralı tedarik tarafı teslimatlarınızı iyileştirmek istiyor olun, satın alma ve tüm lojistik çözümlerimiz size yardımcı oluyoruz.
Ordu Group, siz müşterilerimizin ve  tedarikçilerinizin operasyonları ile şirketinizin üretim tesisleri arasındaki bağlantıyı sağlar. 
Tedarikçi ürünlerini, kendi ağınız veya tercih ettiğiniz uluslararası veya yurtiçi taşımacılık ağını kullanarak tedarik noktalarınıza yakınlaştırır. 
Zamanında üretim için tam doğru miktarda malzeme sağlayarak tedarik zincirinizin yalın kalmasına odaklanır. 
En yeni teknikleri ve teknolojileri kullanarak üretim operasyonlarınız için tedarik sürecinin her yönünü etkili biçimde kullanıyoruz.


Güçlü ihracat departmanı ile doğru ürünleri doğru zamanda ulaştırmakta ve dünyanın neresinde olursa olsun doğru yere ve doğru kişiye ürün teslimi yapmaktadır.  
Ordu Group bu özelliklerini 28 yıla yaklaşan yolculuğu gururla taşımakta ve binlerce müşterisine hizmet vermektedir.

Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group
Ordu Group

Dvx Car Care